Pronájem našich prostor

Uspořádejte u nás svojí vlastní akci!

V našem domě na okraji historické části Kutné Hory Vám nabízím prostory k pronájmu pro pořádání Vašich akcí. V případě, že budete chtít, tak Vám s radostí pomohu Vámi pořádanou akci zorganizovat.

Hlavní místnost je velká 45 m2, je zde vybavená kuchyňská linka, kde si můžete uvařit čaj, caro nebo kávu, v případě pořádání celodenní akce je zde i lednička, kde si můžete uložit Vaše jídlo. V místnosti je několik možností posezení – válendy s mnoha polštáři, závěsné křeslo, klasická křesla, židle buď kancelářské, nebo klasické, anebo můžete sedět jenom na matracích na zemi. Je čistě na Vás, co si vyberete. A samozřejmě také záleží, jakou akci zde chcete pořádat.

Od loňského roku se do těchto prostor pravidelně chodí zaposlouchat zájemci do tónu křišťálových mís, které zde vždy úžasně rozezvučí Michal Kindl. Dále se zde pořádají přednášky, různě tematicky zaměřená setkání, ženské kruhy nebo meditace. Prostory jsou vhodné i pro pořádání autorských čtení, koncertů, cvičení jógy nebo jiná cvičení pro menší skupiny lidí. Prostory jsou podle druhu pořádané akce vhodné maximálně pro 25 lidí.

V případě pořádání vícedenní nebo víkendové akce je možno pro pořadatele nebo zájemce z řad účastníků nabídnout za poplatek ubytování v jednom z podkrovních pokojů. Pokoj je vybaven manželskou postelí, křeslem, šatní skříní pro uložení oblečení a rádiem. Z tohoto pokoje je nádherný výhled na historickou část Kutné Hory.

 

V podkroví je ještě jeden pokoj, kde by bylo možné přespat. Tento pokoj už není vybavený, takže přespání by bylo možné na vlastních karimatkách ve vlastních spacácích. I tento typ přespání je zpoplatněn. K dispozici je samozřejmě WC i koupelna. K domu náleží malý uzavřený dvůr, který můžete využít pro zaparkování jednoho osobního vozidla, a to například v případě, že jste si s sebou na akci přivezli vybavení, které nechcete nosit z parkoviště asi 50 metrů od domu. Parkování je zdarma.

Podmínky pronájmu

délka pronájmu cena 
jedna hodina 500,- Kč
dvě hodiny 900,-Kč
dopoledne / odpoledne max.4 hodiny 1500,-Kč
celodenní max. 7 hodin 2000,-Kč
dvoudenní 3800,-Kč

jiné varianty jsou možné po vzájemné dohodě

cena za pronájem je včetně spotřeby energií

Trocha historie našeho domu

Kutná Hora, Jungmannovo náměstí, dům č. 446

Dle archivních materiálů byl dům nově z gruntu vystavěný roku 1606. Patrně ještě před požárem v roce 1823 byl vystavěn objekt klasicistní dispozice s průjezdem uprostřed, jež je základem přízemí současného objektu. Tento dům byl novodobě zkrácen o část východně průjezdu z komunikačních důvodů. Po ohni byl dům ještě roku 1832 spáleništěm.Autorem architektonického návrhu a poslední významné stavební etapy je Jan Krapálek (1835). Ještě v roce 1849 nebylo dostavěno prvé poschodí. Tento měšťanský dům je kulturní památkou od 3.5.1958.

Majitelé:

r. 1910 – Kamil+Olga Polákovi

r. 1933 – Kutná Hora-obec

r. 2008 – Josef Dospiva

Poznámka:

Branka, vedoucí do Sokolské ulice, je zachované průčelí kaple Sv.Jana, doložené k r. 1747. Tehdy stála kaple nad korytem „Císařské strouhy“, ženoucí vodu z Vrchlice od Nových Mlýnů pod kola vodotěsných strojů na Turkaňku. (koryto, vedoucí z Měst.sadů, místy protější širší, krátké uličky zde přetínalo Jungm.ulici a za kaplí vedlo již nynější uličkou). Viz.“ K.H. Poutník“/295-6 Dr. Dudák.

Otevírací doba obchodu
PONDĚLÍ A ÚTERÝ: ZAVŘENO
STŘEDA A ČTVRTEK: 9.00 – 15.30
PÁTEK:                           9.00 – 18.00
SOBOTA, NEDĚLE A SVÁTKY ZAVŘENO

Adresa obchodu
Jungmannovo náměstí 446/21
Kutná Hora

IČ: 03697118
Tel.: 736 622 936
info@uctyrlistku.eu

Spolupracujeme s rodinným ovocným sadem Alois

?